Pod koniec listopada w przestrzeniach Muzeum im. Bolesława Biegasa odbyła się premiera książki Doroty Goldpoint „Serce nie ma zmarszczek”

Książka jest osobistym hołdem autorki, który składa wszystkim dojrzałym kobietom. Opisuje w niej rozwojowe dylematy i wątpliwości, które pojawiają się wraz z bezlitosnym upływem czasu. W książce jestem dyskretnym medium, które przekazuje ważne treści. Do projektu „The Inner Power” zaprosiłam znane i cenione kobiety, które opowiedzą o swoich zmaganiach w życiu, poruszą ważne tematy, a także wyjawią, co jest ich siłą i z czego czerpią moc. 50. urodziny to ważny, przełomowy moment w życiu każdej kobiety.

Jak mów sama autorka „Dojrzałość jest piękna gdy się ją rozumie i akceptuje. Moim pragnieniem jest wniesienie i utrwalenie w świadomości społecznej siły i ogromnej, wewnętrznej mocy jaką mają w sobie dojrzałe kobiety. Symbolem projektu Inner Power jest kobieta – drzewo, drzewo, aby miało piękne kwiaty i owoce, musi mieć silne i zdrowe korzenie. Kobiety 50 plus takie właśnie są, Ich siłą i mocą jest wewnętrzna równowaga i doświadczenie, na które pracowały przez całe życie. „

Na premierze książki nie mogło zabraknąć ambasadorek całego projektu, którymi były Irena Santor, Grażyna Szapołowska, Anna Korcz, Jolanta Fraszyńska, Agata Młynarska, Joanna Kurowska, Alicja Węgorzewska oraz wielu innych gwiazd ze świata show biznesu.